Glutensiz Sofra Hamur İşi Unu 1 KgGlutensiz Ürünler
Glutensiz Sofra Hamur İşi Unu 1 KgGlutensiz Ürünler

Glutensiz Sofra Hamur İşi Unu 1 Kg (Sofra-004)

Marka : Diğer
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Glutensiz Sofra Hamur İşi Unu 1 Kg

Uzun bir Ar-Ge döneminden sonra formülize edilmiştir. Piyasadaki diğer glutensiz karışımlardan farklı olarak nişasta değil tahıl ağırlıklıdır. Pişen hamur işlerinin kıvamı ve lezzeti normal hamur işlerine en yakın glutensiz karışımdır. Çölyak hastaları, Gluten intoleransı olanlar ve bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenler gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Çölyak hastaları için gerçek lezzete en yakın hamur işleri.

İçeriği; Büyük darı bitkisi unu, patates unu, kinoa unu, karabuğday unu, pirinç unu, nohut unu, modifiye tapiyoka nişastası, ksantan gam, guar gam, kabartma tozu (sodyum pirofosfat, sodyum bikarbonat), asitlik düzenleyiciler (sitrik asit, malik asit).

Serin, rutubetsiz, kokusuz, kuru ve direkt güneş ışığı almayan yerde muhafaza ediniz. Türk Gıda Kodeksi Gluten İntoleransı Olan Bireylere Uygun Gıdalar Tebliğine uygundur. Gluten miktarı 20 mg/kg’ı geçmez.

GLUTENSİZ ŞEBİT HAMURU TARİFİ
Malzemeler: 4 su bardağı Sofra Glutensiz Hamur İşi Karışımı, 3 su bardağı su, 1,5 çay kaşığı tuz (isteğe bağlı).
Hazırlanışı: Tüm malzemeler bir kaba dökülerek yoğurulur.

GLUTENSİZ ERİŞTE HAMURU TARİFİ
Malzemeler: 5 su bardağı Sofra Glutensiz Hamur İşi Karışımı, 2 çay bardağı su, 2 yumurta, 1,5 çay kaşığı tuz (isteğe bağlı).
Hazırlanışı: Tüm malzemeler bir kaba dökülerek yoğurulur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR